16-08-2016 EKONOMİ

Çağdaş, Sağlıklı ve Kaliteli Hizmetler Yalı Erkek Kuaförü’nde

Musa SUĞAN- Mersin’in Anamur ilçesinde, 1999 yılında faaliyete başlayan YALI ERKEK KUAFÖRÜ, modern ve ferah bir ortamda, müşterilerine sürekli artan bir kalitede hizmet sunmaya devam ediyor.

Çağdaş, Sağlıklı ve Kaliteli Hizmetler Yalı Erkek Kuaförü’nde

Saray Mahallesi Saçkan Kavşağı Sinanoğlu iş hanında hizmetlerini sürdüren YALI ERKEK KUAFÖRÜ, günümüz insanının ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacıyla modern saç tasarımları yapmakla birlikte; klasik modern saç kesimi, sakal tıraşı, cilt bakımı gibi hizmetler de sunmaktadır.

Çalışmalarında çağdaş, sağlıklı ve kaliteli hizmetler sunabilmek için nitelikli ürünler ve steril malzemeler kullanıldığını ifade eden YALI ERKEK KUAÖFÜRÜ işletmecisi Şeref Yalı, “25 yıllık meslek hayatım boyunca ürün ve hizmetlerin iyileştirilmesine ve geliştirilmesine önem vererek hizmetlerimi sürdürüyorum. Sektörün önde gelen marka ürünlerini de kullanarak müşterilerimize şeffaf bir hizmet vermekteyim” dedi. Ayrıca Yalı, günümüz şartlarında zorunla hale getirilen steril cihazını, dükkanını ilk açtığı 1999 yılında alarak, müşterilerine o zamandan beri daha çağdaş, daha sağlıklı ve kaliteli hizmet sunduğunu sözlerine ekledi.

FACEBOOK YALI ERKEK KUAFÖRÜ

TWİTTER YALI ERKEK KUAFÖRÜ

INSTAGRAM YALI ERKEK KUAFÖRÜ


Bu haber 3747 defa okunmuştur.

Etiketler :
Haber Detay Altı 468x60
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER EKONOMİ HABERLERİ
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
Anketimize Katılın

Hangi Belediye Daha İyi Çalışıyor ?

Mersin Büyükşehir Belediyesi
Anamur Belediyesi
Bozyazı Belediyesi
Aydıncık Belediyesi
Hiç Biri

Namaz Vakitleri
Burç Yorumları